قوانین و سیاست های مرجوعی کالا

تمام تلاش ما بر این است که کالاهای خریداری شده در شرایط مطلوب به دست شما برسد، با این وجود ممکن است شما به دلایل مختلف پس از خرید نیاز به مرجوع کردن کالا باشد.

از این رو ما قوانین و شرایطی را پیش بینی کرده ایم که در زیر میتوانید آنها را مطالعه کنید.

 

   مرجوع کردن کالا به هر دلیلی، تا 7 روز پس از تحویل:

   ما یک امکان برای شما هنرمندان عزیز فراهم کردیم که شمابتوانید با خیال آسوده تا حداکثر 7 روز پس از دریافت کالا، برای بازگرداندن با هزینه‌ی خود اقدام نمایید. برای این منظور کالا باید در شرایط اولیه خود(با بسته بندی اولیه و بدون آسیب دیدگی و پارگی باشد). توجه داشته باشید درصورت بازشدن یا مخدوشیت کالاهای پلمپ امکان مرجوع کردن آن از بین خواهد رفت.

توجه : تمام کالاها بصورت سالم تحویل شما میشوند و لذا گروه پرن اپوکسی از پس گرفتن کالاهای معیوب و یا کالاهایی که امکان تشخیص اینکه استفاده شده اند یا خیر، معذور است.

 

   مرجوع کردن کالا به دلیل مغایرت و یا خرابی، تا 24 ساعت پس از تحویل:

   در صورت مغایرت یا خرابی کالای خریداری شده حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا، امکان اعلام مشکل و اقدام برای مرجوعی کالا فراهم است.

توجه:تمامی بسته های پستی دارای بیمه حمل و نقل است، لذا از شما خواهشمندیم از تحویل گرفتن بسته های ایراد دار و پاره، خیس، ویا مشکوک خودداری نموده و یا در لحظه تحویل اقدام به بررسی و ایجاد صورتجلسه مربوطه بفرمایید.